STŘELECKÉ SÉRIE

Pro všechny fanoušky vnitřního i venkovního střílení vyvinula společnost Leica Eyecare dvě verze objektivů Shooting, z nichž každá je přizpůsobena konkrétní aplikaci: čočky Shooting Outside a Shooting Inside. Díky svým jedinečným designům a specifickým odstínům jsou tyto dva typy čoček k dispozici v provedení s monofokálním viděním i progresivním.

Zaměřte, zaostřete - a střelte!

Střelecké sporty mohou být pro oči obzvláště stresové. Ať už střílíte z pistole na cíl 12, 15 nebo 18 metrů před vámi, zaměřujete pušku na předmět ve vzdálenosti 55 až 75 metrů nebo směřujete šipku na býčí oko ve vzdálenosti 40 metrů, střelba vyžaduje oči přizpůsobit nepřetržitě, více než kterýkoli jiný srovnatelný sport.
Monovid Shooting monofokální jsou dokonale navrženy pro specifické požadavky střelců, kteří mají astigmatismus, krátkozrakost nebo hyperopii.
Pro střelce s presbyopií mohou progresivní čočky Variovid Shooting optimalizovat pozorování, ať už je to pro seřazení oka, šípu a cíle v lukostřelbě.

Střílení, vysoce přesná čočka

Čočky řady Shooting nabízejí výhodu plně přizpůsobeného designu, který zohledňuje vizuální potřeby střelce.
Exkluzivní design Free-Form spojuje přesnost, ostrost vidění a pohodlí.
Postupy společnosti Leica Eyecare pro výrobu čoček umožňují přesnost měření dvakrát vyšší než současné standardy. Čočky Leica Eyecare se vyrábějí v krocích po 1/8 dioptrií a ne obvyklých 1/4 dioptrií, což má za následek nesrovnatelnou přesnost a větší pohodlí pro uživatele.
Protože přesnost není možná bez vysokých standardů, zajišťování kvality v Leica Eyecare také prolomí nový základ: trojnásobné zajištění kvality potvrzuje geometrii, tloušťku čočky a kvalitu povrchové úpravy.

Optimalizované kontrasty pro vnitřní i venkovní použití

Osvětlení má velký vliv na vnímání tvarů a barev ve sportu střelby, a proto společnost Leica Eyecare vyvinula dvě speciální odstíny, které vyhoví rozdílným požadavkům různých světelných podmínek.
Střílení uvnitř: žlutý odstín zlepšuje kontrasty a barvy při umělém osvětlení.
Střílení venku: odstín khaki a anti-UV vrstva se 76% absorpcí čoček Shooting Outside chrání vaše oči před jasným světlem a zlepšují vnímání kontrastů.