VARIOVID PROGRESIVNÍ čočky

Zaměřte svou vizi
Leica Eyecare s řadou progresivních čoček Variovid staví na mnohaletých zkušenostech a na vysokých standardech celosvětově uznávané značky, která existuje již více než sto let.
Kvalita, přesnost a inovace jsou absolutními prioritami značky, a proto jsme vytvořili také řadu Variovid: jejich vysoká kvalita a technicky jedinečné zpracování poskytuje nositeli těchto multifokálnich čoček bezkonkurenční zážitek.

Pro koho jsou vhodné progresivní čočky?

Presbyopie postihuje většinu lidí ve věku kolem 40 let.  Čočka ztrácí pružnost a tím i schopnost přizpůsobit se věku, což ovlivňuje vidění na blízko.
Progresivní čočky jsou ideálním řešením pro presbyopii, krátkozrakost a astigmatismus.

Progresivní čočky Variovid

Řada čoček Variovid se zaměřuje na individuální potřeby spotřebitele a jejich životní styl:
Variovid Volterra je perfektní symbióza nutnosti a inovací, výkonu a vynalézavosti. Variovid Volterra přináší všem uživatelům výhody progresivní čočky s vizuálním pohodlím bez kompromisů.
Variovid Platine, ideální progresivní čočka pro zvláště sofistikované nositele týkající se všech vzdáleností.
Variovid Gold zajišťuje dokonalou vizuální rovnováhu. Nejlepší řešení pro zkušeného nositele.
Variovid Silver poskytuje zlepšené pohodlí a rychlé přizpůsobení, zejména pro nezkušené nositele.

Povrch a povrchové úpravy

Čočky řady Variovid mají povrch Aquadura® Vision Pro.
Povrchová "coating" technologie Aquadura® se používá po desetiletí především k ochraně dalekohledu Leica, jehož optické komponenty jsou vystaveny účinkům vody, nečistot a poškození.
Tento komplexní ochranný povrch se nyní používá také na čočkách Variovid.

Exkluzivní záruka Leica Eyecare

Leica Eyecare vás osvobodí od každodenních starostí nositele brýlí. První rok od data nákupu má celá řada Leica Eyecare záruku proti poškrábání. Nositelé progresivních čoček také obdrží náhradní čočky v případě poškození, krádeže nebo ztráty do 72 hodin, bez ohledu na to, kde v Evropě se nachází. Součástí rozsáhlého záručního balíčku je také záruka na přizpůsobení po dobu šesti měsíců po obdržení vašich čoček.

Závazek k dokonalosti, který přesahuje všechny standardy

Zajištění kvality přináší nové řešení s Leica Eyecare.

Normy úrovní kvality a inspekčních postupů zavedené společností Leica Eyecare jsou o 20% vyšší než platné evropské normy.

Postupy při výrobě čoček umožňují přesnost měření, která je o 100% vyšší než současné normy, čímž minimalizují únavu očí pro uživatele.