LEICA EYECARE, ZAMĚŘTE VAŠE VIZE

Leica více než sto let, celosvětové synonymum pro přesné optické nástroje a výtvarné umění v Německu. Naše odhodlání k dokonalosti ve výrobě a kvalitě a naše neúnavné ambice dosáhnout co nejlepšího vizuálního zážitku jsou základními kameny fascinace naší dlouho zavedené značky. Jméno Leica je příslibem kvality a radosti z vidění světa, který jsme splnili po generace a udržujeme dnes.

Optická odbornost společnosti, projevující se v průkopnických úspěších, zahrnuje všechny produkty Leica - od nejstarších mikroskopů po výrobky sportovní optiky, naše fotoaparáty a jejich legendární čočky. Fotografové často mluví o "Leica momentu", když popisují zvláště úspěšné fotografie se silnými kontrasty, nejjemnějšími konturami a dokonalým souhrám světla a stínu.

Jsem potěšen, že vás mohu informovat, že díky spolupráci se společností Novacel nyní můžeme tuto škálu odborných znalostí a zkušeností uplatnit také při výrobě oftalmických prémiových čoček. Leica Eyecare je logickým a vizionářským doplňkem našeho portfolia optických produktů. Naším přáním je umožnit vám zažít tyto okamžiky na vlastní oči - s čočkami ze spolupráce mezi Novacel a Leica ».

Dr. Andreas Kaufmann, předseda dozorčí rady společnosti Leica Camera AG.

Ve spolupráci s Novacelem byla vyvinuta nová výrobní linka speciálně pro produktovou řadu Leica Eyecare v jednom z nejmodernějších výrobních závodů v Evropě, který se nachází ve francouzském Château-Thierry. Díky kombinovaným zkušenostem společností Leica a Novacel je tato řada produktů jednou z nejinovativnějších v Evropě.

Stejně jako u svých fotografických a sportovních optických produktů, Leica také upřednostňuje kvalitu, přesnost a inovaci svých brýlových čoček. Zajištění kvality přináší nové řešení s Leica Eyecare. Normy úrovní kvality a inspekčních postupů zavedené společností Leica Eyecare jsou o 20% vyšší než platné evropské normy. Postupy při výrobě čoček umožňují přesnost měření, která je o 100% vyšší než současné normy, čímž minimalizují únavu očí pro uživatele.

Kromě těchto jedinečných požadavků na kvalitu a přesnost se optické čočky německé a francouzské spolupráce pyšní také výhodami povrchu Aquadura®, který vyvinula a patentovala společnost Leica. Tato povrchová úprava se používá na dalekohledu Leica po celá léta a nabízí vynikající ochranu objektivu před vodou, prachem, nečistotami a poškozením i v těch nejnáročnějších podmínkách, například při objevování přírody nebo lovu.

Kolekce Leica Eyecare obsahuje vysoce výkonné prémiové čočky pro všechny vizuální potřeby, jakož i čočky pro různé specifické aplikace a činnosti, jako je řízení, hraní golfu, střelba, plachtění, zimní sporty, cyklistika a samozřejmě fotografie.

Celá řada produktů se zaměřuje na to nejdůležitější: spokojenost zákazníků.

Díky jedinečným technickým výrobním procesům a mnoha možnostem přizpůsobení čoček nabízí Leica Eyecare nositelům nesrovnatelný vizuální zážitek a vynikající pohodlí při nošení.

Zcela nové záruky jsou také poskytovány k zajištění spokojenosti zákazníků v dlouhodobém horizontu. Tyto exkluzivní záruky dělají starosti minulosti pro každého, kdo vlastní čočky Leica Eyecare. Kromě obvyklých záruk na přizpůsobení nabízí Leica Eyecare například rozšířenou záruku na poškrábání. Pokud se jejich počáteční pár čoček zlomí nebo je ztracen nebo odcizen, nositelé progresivních čoček také obdrží náhradní pár do 72 hodin (plus dodací lhůta a celní odbavení), bez ohledu na to, kde jsou v Evropě.