MONOVID A VARIOVID GOLF

Čočky se speciálním designem

Golf je o dokonalé koordinaci pohybu a vidění. Ať už je to tee off nebo out na green, golfisté neustále spoléhají na schopnost jejich očí přizpůsobit. Přesná analýza vzdálenosti je nezbytná pro výběr správného klubu, zatímco rychlá vizuální kontrola přilnavosti a odsazení umožňuje úspěšný přístup ke hře.

Čočky, na které jste čekali, ať už je váš handicap 0 nebo 54!

Čočky série Leica Golf byly navrženy pro náročné golfisty, kteří hledají kombinaci pohodlí, výkonu a estetiky.
Čočky Monovid Golf single vision jsou přizpůsobeny potřebám golfistů, kteří mají astigmatismus, krátkozrakost nebo hyperopii.
Progresivní čočky řady Variovid Golf umožňují všem golfistům s presbyopií jak sledovat míč vzduchem, tak lehce vyplňovat jejich skóre.

Pro efektivní vyhodnocení vzdáleností v každé situaci

Čočka Monovid Golf je přizpůsobená čočka Free-Form single vision, která je vhodná pro všechny zakřivené rámy a zajišťuje ochranu zraku a ostrost zraku i po stranách.
Čočka Variovid Golf je přizpůsobená progresivní čočka Free-Form, která je vhodná pro všechny snímky a byla vyvinuta pro golfisty pokročilého věku, kteří chtějí optimalizovat svůj vizuální komfort na odpališti a na greenu.

Optimalizované kontrasty

Přesné posouzení vzdáleností a rozložení terénu je naprosto nezbytné, pokud jde o golf. Čočky jsou k dispozici ve dvou odstínech:
Golf Low: anti-UV povlak 40% absorpce. Oranžový odstín, který optimalizuje kontrasty a barvy při slabém světle na zelenou.
Golf High: anti-UV povlak 60% absorpce. Měděný barevný odstín, který optimalizuje kontrasty a barvy při jasném světle na zelené.

Bezkonkurenčně jednoduchá adaptace

Exkluzivní technologie New Spherical Equivalence (NSE), která byla vyvinuta speciálně pro progresivní čočky Leica Eyecare, zajišťuje uživateli nesrovnatelně jednoduché a rychlé přizpůsobení.
Tento přechod na progresivní čočky je vždy spojen s obavami o nositele i očního optika. Technologie NSE eliminuje tyto starosti minulosti.