THE CYCLING SERIES

Čočky Monovid (monofokální) a Variovid (progresivní) Cycling byly speciálně vyvinuty, aby vás doprovázely při jízdě na kole i v terénu. Představují extrémní výkyvy osvětlení a počasí, včetně slunečního svitu, mrholení a deště. Celá řada Cycling zahrnuje fotochromní čočky, které jsou potaženy exkluzivním Aquadura® Vision Pro.

Čočky Monovid a Variovid Cycling se samozřejmě mohou pochlubit také plně přizpůsobeným designem na základě vašeho předpisu.

Vždy správné čočky, ať už pro závodní nebo cyklistické túry

Ať už soutěžíte v závodě nebo se těšíte na nedělní výlet do lesa, cyklistické čočky vždy zaručují jasné a přesné vnímání silnice a cest, a to jak před vaším kolem, tak i na obzoru.

Čočky Variovid Cycling zajišťují uživatelům s presbyopií dokonalý výhled na všechny vzdálenosti. Dokonale se přizpůsobují změnám rychlosti a zvyšují bezpečnost pro optimální radost z jízdy na kole.
Díky své plně přizpůsobené geometrii poskytují čočky Monovid Cycling cyklistům ultra přesné vidění, když soutěží.

Užijte si výhody fotochromních čoček

Lidé jezdí ve všech druzích světelných podmínek: déšť na kopcích, slunce v terénu a soumrak.
A proto si Leica Eyecare vybrala pro cykloturistiku svůj šedý odstín. Tento odstín zvyšuje kontrast při slabém i jasném světle.
Všechny objektivy Monovid a Variovid Cycling jsou také fotochromní. Nabízejí ochranu před UV zářením a filtrují pouze požadované množství světla podle intenzity.
V kombinaci s antireflexním povlakem Aquadura® Vision Pro zajišťují cyklistické čočky Leica Eyecare optimální vidění ve všech situacích - důležitý předpoklad pro pohodlí a bezpečnost cyklistiky.

Povrch Aquadura® Vision Pro

Díky povrchu Aquadura® Vision Pro společnosti Leica Eyecare jsou cyklistické čočky antireflexní, voděodolné a antistatické.
Povrchová technologie Aquadura® se používá po desetiletí především k ochraně dalekohledu Leica, jehož optické komponenty jsou vystaveny účinkům vody, nečistot a poškození. Tento komplexní ochranný povrch se nyní používá také na cyklistických čočkách poprvé.